Evde Ayak Bakımı

Mobil ayak bakımı olarak da bilinen evde ayak bakımı kliniğimiz tarafından uygulanan hizmetler arasında bulunuyor. Sağlık sebeplerinden dolayı kliniğimize gelemeyecek olan hastalarımıza kendi evlerinde ayak sağlığı hizmeti veriyoruz. Tırnak bakımından medikal tırnak bakımına kadar her bir unsur ile ilgilenen uzmanlarımız evlerde de profesyonel ekipmanlarımız ile hizmet vermeye devam ediyor. Evde hizmet almak isteyen hastalarımız doğrudan merkezimize telefon numaramız üzerinden ulaşarak randevu oluşturabilir. Acil ihtiyaç anlarında da hastalarımıza çözüm sunan uzmanlarımız ile mobil hizmet sunmaya devam ediyoruz. 

Evde Ayak Bakımı Nedir? 

Evde ayak bakımı kliniğimiz tarafından sunulan özel hizmetlerden biridir. Yaş ya da sağlık engeli gibi sebeplerden dolayı evde hizmete ihtiyacı olan hastalarımız için klinik imkanlarımızı evlerine taşıyoruz. Tırnak deformesinden diyabetik ayak rahatsızlığına kadar birçok konuya tanı koyulmasından tedaviye kadar her bir aşama ile hastalarımızın evinde de ilgilenebiliyoruz. Taşınabilir mobil ekipmanlarımız ile tecrübeli ekiplerimiz tarafından sunulan evde ayak bakımı sürecinde kliniğimizin en iyi imkanlarını hastalarımızın yanına taşıyoruz. 

Evde Ayak Bakımı Nasıl Yapılır? 

Ayak bakımının yapılmasında tedavi hastalığın türüne göre değişebilmektedir. Evde ayak bakımı, yeni nesil teknoloji ile üretilen ekipmanlarımız ve uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır. Evde hizmet alan hastalarımız tedavinin ardından kendi bakımlarını da aksatmadan devam ettirdiği sürece ayak bakımları sürekli kılınır. Ayakların ölü deriden arındırılması, sertleşen bölgelerin yumuşatılması ve bunlara benzer amaçlar evdeki hizmetin çerçevesini oluşturur. 

Evde Ayak Bakımının Avantajları Nelerdir? 

Evde ayak bakımı yaptırmanın avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: 

 • Zaman daha verimli kullanılır.
 • Kişiler kendilerini daha rahat ve konforlu hissederler.
 • Ayak sağlığı korunmuş olur.
 • Yürümekte zorlanan hastalar daha rahat tedavi edilir.

Evde ayak bakımı yaptırmanın birçok avantajı vardır. Bu avantajlar özellikle hastalarımızın genel sağlık durumu ve konforu ile ilgilidir. Hastalarımız evlerinden çıkmadan ayak bakımlarını ve tedavilerini kliniğimizin imkanları ile devam ettirebilirler. Özellikle kaza ya da hastalık sebebiyle yürümekte zorlanan ya da yürümesine izin verilmeyen hastalarımız için evde ayak bakımı önem taşır. 

Evde Hizmet Verilen Ayak Bakım Türleri Nelerdir?

Evde ayak bakımı hizmetimiz ayak bakımını ve hastalığa göre belirlenen ek tedavi türlerini içermektedir. Ön muayeneden ileri seviye bakıma kadar her bir aşamayı evde gerçekleştirebiliyoruz. Evde verdiğimiz ayak bakımı hizmetlerimiz şu şekildedir: 

 • Tırnak batması tedavisi 
 • Mantar tedavisi ve bakımı 
 • Kişiye özel ortez süreci 
 • Sporcu ayak bakımı 
 • Medikal ayak bakımı 
 • Nasır tedavisi 

Bu başlıkların yanı sıra hastalarımıza özel programlar ve tedavi planları ile de hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bizler için önemli olan konulardan biri de hastalarımızın sağlığını sürekli kılmak. Bu sebep ile kliniğimizde sunduğumuz tüm imkanları hastalarımızın olduğu yere özel araçlarımız ile taşıyoruz.  

Evde Ayak Bakımı Hizmeti Nasıl Alınır? 

Evde ayak bakımı hizmeti almak oldukça kolay bir süreci içerir. Evde ayak bakımı hizmeti almak isteyenler kliniğimiz ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirler. Bunun için kliniğimizin tüm iletişim kanalları kullanılabilir. Başvuru talebi oluşturulduktan sonra uzmanlarımız tarafından bilgilendirme ve diğer detaylar için hastalarımıza geri dönüş sağlanıyor. 

Bu dönüş esnasında ayak bakımının ne için yapılması gerektiği var ise önceki testler ve kişinin genel sağlık durumu gibi bilgiler elde ediliyor. Bu bilgilere göre ise uzmanlarımız tarafından muayene süreci başlatılıyor. Evde hizmet için hastalarımız ile belirlenen randevunun gün ve saatinde uzmanlarımız hastalarımızın evine giderek profesyonel tedavi ortamı yaratıyorlar. Bu noktada hastalarımızı iyileştirmek için tüm ihtiyaçlarını en iyi şartlarda sağlıyoruz.

Online Randevu Alın

  Hasta Yorumları

  Gülşen Akgün

  Sevgili Ömer Bey İle tanışmamız 7-8 ay önce kızımın ısrarı İle başladı.Ben uzun zamandır batık tırnak ağrısı yaşıyor ayakabı giyemiyordum..
  Şafak Y

  Sevgili Ömer Sayesinde ayak tırnaklarım eskisinden çok rahat ve acısızdı tüm podioz ailesine çok teşekkür ederim
  Onur Yalçın

  Merhabalar.Tırnak batığı şikayetiyle daha önce tırnağımı çektirmiştim.Ancak aynı şikayet tekrarladı sonucunda Podolog Ömer Bey İle tanıştım..
  Şeyma Edikli

  Yıllardır Yaşadığım batık tırnak sorununu özlem hanım ve Ömer bey sayesinde çözdüm..
  Seda Özsağlam

  Her iki ayak baş parmaklarımda batık problemim vardı.Yaklaşık 6 ay tıbbi tedavi gördüm ancak sonuç alamadım.Ayakkabi dahi giyemez hale geldim..
  Ali Özdemir

  Merhaba arkadaşlar. Ben Podiöz’ün hastalarından biriyim. Tırnaklarım kararmış, kat kat ve yukarı doğru..